Kim jesteśmy i co robimy?

Dostarczamy sprzęt oraz oprogramowanie SCADA o rozbudowanych możliwościach. Oferujemy dostęp przez przeglądarkę internetową oraz urządzenia mobilne. Do tego służymy wsparciem technicznym. Obsługujemy większość producentów turbin wiatrowych i inwerterów fotowoltaicznych. Łączymy funkcjonalność systemów monitoringu SCADA i SMS.DOŚWIADCZENIE
JAKOŚĆ
TERMINOWOŚĆ


OFERTA

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie monitorowania Twojej elektrowni wiatrowej lub fotowoltaicznej. Dostarczamy sprzęt oraz oprogramowanie SCADA o rozbudowanych możliwościach. Oferujemy dostęp przez przeglądarkę internetową oraz urządzenia mobilne. Do tego służymy wsparciem technicznym. Obsługujemy większość producentów turbin wiatrowych i inwerterów fotowoltaicznych. Łączymy funkcjonalność systemów monitoringu SCADA i SMS.

REALIZACJE

Nasze rozwiązania monitoringu SCADA elektrowni wiatrowych i solarnych są stosowane w instalacjach w całej Polsce. Przegląd dotychczasowych wdrożeń u naszych Partnerów pozwoli potwierdzić szeroki strumień korzyści dla Inwestorów i skuteczność naszych systemów monitoringu SCADA dla odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy z większością krajowych firm serwisowych elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami. Specjalizujemy się w monitorowaniu elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych za pomocą systemów SCADA. Zapewniamy podmioty związane z energetyką wiatrową i słoneczną, że odpowiemy na każdy Państwa telefon bądź e-mail. Jesteśmy do dyspozycji i cieszymy się na kontakt z nami.